Apie mus

„Bee’s Joy”

 

„Bitės džiaugsmas” gamina žvakės iš natūralaus, 100% bičių vaško ir yra draugiškos aplinkai. Šios žvakės valo orą, nesukelia alergijų ir nedidina vėžio rizikos. Taip pat skleidžia natūralų medaus ir žiedadulkių kvapą. Svarbu tai, kad šios žvakės neturi galiojimo laiko. O kuo senesnė, tuo ilgiau ir gražiau dega. Lyginant su kitomis žvakėmis, bičių vaško žvakės dega 2-5 kartus ilgau ir degdamos mažiau arba išvis nevarva.

 

Po „Bitės džiaugsmo” vardu slepiasi šeima: Edita, Kotryna ir Adomas Smalakiai. Tėtis Adomas – kūrybingosios ir darbščiosios „Bitės džiaugsmo” rankos. Adomas, pasitelkdamas savo rankų pagalba, pats ir gamina šias žvakes. Ne tik tirpdo, šildo vašką ir pila į formeles, tačiau ir kaskart ieško naujų būdų, kaip išgauti puikų žvakės degimą, kuria naujas formas, spalvas bei kvapus. Mama Edita – vizualizacijos meistrė. Kiekvieną žvakę ar jų rinkinį su meile pakuoja, dekoruoja ir paruošia taip, kad kiekvienas klientas gautų ne tik kokybišką, bet ir patrauklų produktą. Mažoji Kotryna – tėvelių idėjos skatintoja ir palaikymas.

 

„Bitės džiaugsmas” gimė prieš ketverius metus. Edita ir Adomas mėgo dažnai deginti žvakes, kurios dažniausiai suteikdavo romantikos poros aplinkai. Tačiau kartą Adomas pradėjo galvoti, jog visos parafininės žvakės tirpdamos į orą išskiria ne pačias sveikiausias medžiagas, kuriomis tenka kvėpuoti, todėl pradėjo galvoti, kaip sukurti produktą, kuris ir toliau leistų mėgautis jaukia namų aplinka, teiktų malonų kvapą ir nebūtų kenksmingas sveikatai. Gamtą mylintis vaikinas iškart pagalvojo apie bičių vašką. Įsigijęs iš patikimo ūkininko bičių vaško vaikinas sėdo prie darbo stalo ir pradėjo kūrybinį procesą. Laukė ilgas ir nelengvas kelias. Teko mokytis ir suprasti, nuo ko priklauso žvakės degimas, kaip padaryti, kad žvakė degtų kuo ilgiau ir sutirptų kuo įmanoma daugiau vaško, teko ieškoti būdų, kaip išgauti įvairias žvakių formas. Ne kartą buvo akimirkų, kada norėjosi nuleisti rankas, tačiau dviese kurti lengviau. Kai vienam tampa sunku, atras padeda atsistoti. Taigi pasikliaudami tokia meilės, kūrybos ir gamybos formule, Edita ir Adomas nepasidavė ir rado būdų, kaip savo svajonę paversti realia.

 

Iš pradžių galvoję žvakes gaminti tik savo poreikiams, pora greitai pajuto ir aplinkinių susidomėjimą jų produktu. Klientai pradėjo prašyti žvakių ne tik namų jaukumui sukurti, bet norėjo natūralių žvakių įvairioms šventėms. Taip gimė natūralaus bičių vaško krikšto žvakės. Šiandien Edita ir Adomas stengiasi įgyvendinti ir įvairias klientų vizijas. Taip gimė spalvotos bičių vaško žvakės. Supratę, jog žmonės vis dažniau ieško natūralių ir rankų darbo produktų, Edita ir Adomas ryžosi įkurti „Bičių džiaugsmo” parduotuvėlę. Kaip patys sako, ne dėl savęs, bet dėl jūsų.