Prekių pirkimo ir grąžinimo sąlygas

„Bee’s Joy”

 

Prekių gražinimo sąlygos:

 

8. TEISĖ ATSISAKYTI PIRKIMO-PARDAVIMO SUTARTIES

8.1. Pirkėjas turi teisę, nenurodydamas priežasties ir nepatirdamas kitų, negu nustatyta šiose Taisyklėse nurodytų, išlaidų, per 14 (keturiolika) dienų atsisakyti internetu sudarytos nuotolinės pirkimo-pardavimo sutarties, išskyrus šios dalies 8.2 punkte numatytas išimtis.

8.2. Pirkėjo teisė atsisakyti nuotolinės sutarties netaikoma:

8.2.1. kai Pirkėjas užsisakė prekes pagal specialius Pirkėjo nurodymus, kurios nėra iš anksto pagamintos ir kurios gaminamos atsižvelgiant į Pirkėjo asmeninį pasirinkimą ar nurodymą;

8.4 Pirkėjas turi teisę atsisakyti sutarties ir grąžinti prekes Pardavėjo nurodytu adresu, jei prekės nebuvo sugadintos arba iš esmės nepasikeitė jų išvaizda, taip pat jos nebuvo naudojamos – visos grąžinamos prekės turi būti su autentiškomis etiketėmis ir originalia pakuote. Pirkėjas privalo apžiūrėti prekes taip, kaip tai galėtų padaryti tiesiogiai prekybos vietoje.

8.5. Grąžindamas prekes Pirkėjas privalo tinkamai supakuoti prekę, kad ji nebūtų pažeista siuntimo metu. Pardavėjas neatsako už siuntinius, kurie Pirkėjo buvo išsiųsti netinkamai supakuoti, netinkamai nurodžius adresą, taip pat jei siuntiniai buvo prarasti ar sugadinti grąžinimo Pardavėjui metu.

8.6. Pardavėjas nedelsdamas ir ne vėliau kaip per 14 (keturiolika) dienų nuo tos dienos, kurią jis gavo Pirkėjo grąžinamas prekes, turi grąžinti Pirkėjui visas šio sumokėtas sumas. Grąžindamas Pirkėjui visas sumokėtas sumas, Pardavėjas turi naudoti tokį pat mokėjimo būdą, kokį naudojo Pirkėjas mokėdamas Pardavėjui, nebent Pirkėjas aiškiai sutiko dėl kitokio būdo ir jeigu Pirkėjas nepatiria jokių kitų papildomų išlaidų.

8.7. Pardavėjas gali negrąžinti Pirkėjui jo sumokėtų sumų tol, kol prekės negrąžintos Pardavėjui arba kol Pirkėjas pateikia įrodymą, kad prekės yra išsiųstos Pardavėjui, atsižvelgiant į tai, kas įvyksta pirmiau.

8.8. Sutarties atsisakymo terminas pasibaigia po 14 (keturiolikos) dienų, nuo tos dienos, kurią Pirkėjas ar Pirkėjo užsakyme nurodytas asmuo, išskyrus vežėją, gauna užsakytą prekę arba:

8.8.1. jeigu Pirkėjas vienu užsakymu užsakė daugiau negu vieną prekę ir prekės pristatomos atskirai, – nuo tos dienos, kurią Pirkėjas ar Pirkėjo nurodytas asmuo, išskyrus vežėją, gauna paskutinę prekę;

8.8.2. jeigu prekė pristatoma skirtingomis partijomis arba dalimis, – nuo tos dienos, kurią Pirkėjas ar Pirkėjo nurodytas asmuo, išskyrus vežėją, gauna paskutinę partiją ar dalį;

8.9 Pareiga įrodyti, kad laikėsi šios dalies reikalavimų dėl sutarties atsisakymo, tenka Pirkėjui.

8.10. Pirkėjui įgyvendinus teisę atsisakyti sutarties, pasibaigia šalių pareigos vykdyti sutartį.

8.11. Pardavėjas grąžina Pirkėjui šio sumokėtą kainą už prekes, įskaitant Pirkėjo apmokėtas prekių pristatymo išlaidas. Pardavėjas neprivalo grąžinti Pirkėjui papildomų išlaidų, kurios susidarė dėl to, kad Pirkėjas aiškiai pasirinko kitą negu Pardavėjo pasiūlytas pigiausias įprastinis pristatymo būdas. Pirkėjui tenka prekių grąžinimo išlaidos.

 

Pristatymo salygos

 

Kaip pirkti

 

1. Išsirinkę Jums patinkančias prekes, dėkite jas į prekių krepšelį, spausdami „Į krepšelį”.
2. Paspauskite skiltį „Krepšelis”, čia matysite Jūsų išsirinktas prekes, mokesčius, nuolaidas. Čia dar galite redaguoti užsakymą, keisti prekių kiekį ir/arba pateikti nuolaidos kodą.
Jeigu norite pirkti prekes spauskite „Pradėti pirkimą”.
3. Įveskite pristatymo adresą, pristatymo ir apmokėjimo būdą bei kontaktinį telefono numerį. Išsiųskite užsakymą vykdymui spausdami „Patvirtinti užsakymą”.
4. Gausite užsakymą patvirtinantį elektroninį laišką (jeigu negaunate laiško, patikrinkite Jūsų el. pašto dežutės SPAM katalogą). Apmokėjus užsakymą Jūs gausite elektroninį laišką kuriame bus nurodyta nauja Jūsų užsakymo būsena – ”APMOKĖTAS”.
5. Nuo užsakymo apmokėjimo patvirtinimo, per 2-5 darbo dienas, įsigytos prekės bus pristatytos Jūsų nurodytu adresu.

 

Siuntinių pristatymas

 

Lietuvos teritorijoje prekės bus pristatomos per 2-5 dienas.

 

Prekėms galima pasirinkti siuntimo būdą ir kainą:

• Lietuvos paštas (siuntiniams iki 2 kg). Siuntimo kaina – 2,6 EUR
• Omniva paštomatu. Kaina 3 EUR. Užsakymo pristatymas per 1-2d.d. (nuo užsakymo įdėjimo į paštomatą dienos).

 

P.S. Užsakymo paruošimas užtrunka 1-2 dienas. Apie paruoštą ir išsiųstą siuntą Jums pranešime el. paštu.

 

Pardavėjas atleidžiamas nuo atsakomybės už prekių pristatymo terminų pažeidimą, jeigu prekės Pirkėjui nėra pristatomos arba pristatomos ne laiku dėl Pirkėjo kaltės arba dėl nuo Pirkėjo priklausančių aplinkybių.

 

Pardavėjas pasilieka teisę keisti prekių pristatymo mokestį.